Společnost EFACEC se přes 20 let zabývá komplexními systémy automatizovaného skladování a dopravy všech druhů zboží, palet i jiných druhů manipulačních jednotek. Po celém světě jsme postavili přes 120 plně automatizovaných skladů a automatizovaných dopravních linek pro manipulační jednotky různých typů (boxy, palety, kontejnery,..), s hmotností jednotky od 5 kg do 8 000 kg.

EFACEC je součástí portugalské průmyslové skupiny s obratem přes jednu miliardu EUR a na trhu v České republice působíme přes 15 let.

V oblasti automatizovaných skladů zajišťujeme z České republiky realizaci a následný servis pro aplikace v ČR i sousedních státech. Z velkých akcí v oblasti automatizovaných logistických řešení realizovaných v nejbližším okolí to byly 2 plně automatizované sklady pro papírny - zakladačový paletový sklad s 5 zakladači 30 m vysokými postavený na Slovensku na 19.900 palet pro SCP Mondi v Ružomberku, zakladačový sklad kotoučů papíru ve společnosti Feurstein v rakouském Traunu a plne automatizovaný sklad o kapacitě 24.000 palet pro distribuční centrum P&G ve Franfuktu nad Mohanem.

Dodali jsme též automatizovaný systém přepravy dopravníky, zavážecími vozíky a vozíky RGV (rail guided vehicles) pro sklad v Zentivě v Praze.